- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 5" - 800X480 - VALAISTUS: LED - 2GBRAM,8GBEMMC - RGB
DMG80480T050_32WTC

Valmistaja Dwin Technology Näytön tyyppi TFT Näytön vinoviiva 5" Näytön erottelukyky 800x480 Värien lukumäärä 16,7M Ikkunan koot (korkeus x leveys) 108x64,8mm Koot 143,4x80,8x25,1mm... Lue lisää
453,54 €(Sis.alv)
361,39 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DMG80480T050-32WTC
- Paino: 0.19 kg
- Kirkkaus: 250cd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -20...65°C
- Valmistaja: Dwin Technology
- Väri: RGB
- Virtalähteen jännite: 9...36V DC
- Koot: 143,4x80,8x25,1mm
- Valaistus: LED
- Siirtoprotokolla: IEEE 802.11b/g/n
- Liittimen laji: 10pin
- Liittimen laji: USB
- Liittimen laji: RJ45
- Liittimen laji: USB C
- Liittimen laji: SD
- Liittimen laji: 2pin
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Dwin Technology |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön vinoviiva | 5" |
| Näytön erottelukyky | 800x480 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 108x64,8mm |
| Koot | 143,4x80,8x25,1mm |
| Liitäntä | Ethernet |
| Liitäntä | RS232 |
| Liitäntä | TTL |
| Liitäntä | USB |
| Kirkkaus | 250cd/m2 |
| Virtalähteen jännite | 9...36V DC |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Väri | RGB |
| Prosessori | Rockchip RK3566 |
| Toimintalämpötila | -20...65°C |
| Muisti | 2GB RAM |
| Muisti | 8GB eMMC |
| Kellotaajuus | 1,8GHz |
| WiFi | 2,4GHz |
| Liittimen laji | 2pin |
| Liittimen laji | 10pin |
| Liittimen laji | RJ45 |
| Liittimen laji | SD |
| Liittimen laji | USB |
| Liittimen laji | USB C |
| Bluetoothin versio | 4.2 |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
| Käyttöjärjestelmä | Android 11 |
| Yhteensopivat tuotteet | T050-32ZJB |
| Arkkitehtuurin laji | Cortex A55 |
| Siirtoprotokolla | IEEE 802.11b/g/n |
| Valaistus | LED |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €