- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 5,7" - 320X240 - VALAISTUS: LED - RGB - LIITÄNTÄ: 24BIT RGB
EA TFT057-32CNN

Valmistaja DISPLAY VISIONS Väri RGB Näytön tyyppi TFT Valaistuksen väri valkoinen Johtimien rasteri 0,5mm Ikkunan koot (korkeus x leveys) 115,2x86,4mm Koot 141,12x101,55x6,05mm Näytön vinoviiva... Lue lisää
267,53 €(Sis.alv)
213,17 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EATFT057-32CNN
- Paino: 0.1 kg
- Kirkkaus: 900cd/m<sup>2</sup>
- Valmistaja: DISPLAY VISIONS
- Väri: RGB
- Napojen lukumäärä: 40
- Virtalähteen jännite: 3...3,6V DC
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 141,12x101,55x6,05mm
- Valaistus: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 5,7" - 320X240 - VALAISTUS: LED - RGB - LIITÄNTÄ: 24BIT RGB EA TFT057-32CNN
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DISPLAY VISIONS |
| Väri | RGB |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 115,2x86,4mm |
| Koot | 141,12x101,55x6,05mm |
| Näytön vinoviiva | 5,7" |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Napojen lukumäärä | 40 |
| Näytön erottelukyky | 320x240 |
| Kirkkaus | 900cd/m2 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x40 |
| Liitäntä | 24bit RGB |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Näytön laji | graafinen |
| Valaistus | LED |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista