- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja 4D Systems Liitäntä RS485 Toimintalämpötila -10...60°C Virtalähteen jännite 7...30V Virtalähteen jännite 7...30V DC Ulkomitat 139,4x76,2x11,7mm Flash-muistijärjestelmä 6x32kB... Lue lisää
489,06 €(Sis.alv)
389,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 4DISCOVERY-50
- Paino: 0.19 kg
- Kirkkaus: 500cd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: 4D Systems
- Ulkoiset koot: 139,4x76,2x11,7mm
- Virtalähteen jännite: 7...30V DC
- Virtalähteen jännite: 7...30V
- Sovelletun näytön laji: LCD
- Sovelletun näytön laji: TFT
- Koot: 139,4x76,2x11,7mm
- Liittimen laji: RJ45 x2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 5" - 480X854 - 32KBRAM,192KBFLASH - LIITÄNTÄ: RS485 4DISCOVERY-50
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | 4D Systems |
| Liitäntä | RS485 |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Virtalähteen jännite | 7...30V |
| Virtalähteen jännite | 7...30V DC |
| Ulkomitat | 139,4x76,2x11,7mm |
| Flash-muistijärjestelmä | 6x32kB |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön erottelukyky | 480x854 |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 110,5x62,6mm |
| Näytön vinoviiva | 5" |
| Koot | 139,4x76,2x11,7mm |
| Kontrasti | 1000:1 |
| Näyttöjen ominaisuudet | microSD-korttien lukulaite |
| Mikrokontrolleri | DIABLO16 |
| Kirkkaus | 500cd/m2 |
| Värien lukumäärä | 65k |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Muisti | 32kB RAM |
| Muisti | 192kB FLASH |
| Liittimen laji | RJ45 x2 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
