- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 4" - 720X720 - 32MBFLASH,32MBPSRAM - 500CD/M2 - ESP32-P4
ESP32-P4-40R-CLB



Valmistaja 4D Systems Näytön tyyppi TFT Näytön vinoviiva 4" Näytön erottelukyky 720x720 Liitäntä analoginen Liitäntä GPIO Liitäntä I2C Liitäntä I2S Liitäntä MIPI Liitäntä PWM... Lue lisää
242,70 €(Sis.alv)
193,39 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ESP32-P4-40R-CLB
- Paino: 60 g
- Kirkkaus: 500cd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -20...65°C
- Valmistaja: 4D Systems
- Ulkoiset koot: 130x130x14,5mm
- Tuotantosarja: ESP32-P4
- Virtalähteen jännite: 4...6V
- Versio: pyöreä
- Liittimen laji: microSD
- Liittimen laji: USB C rasia
- Liittimen laji: 30pin FFC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 4" - 720X720 - 32MBFLASH,32MBPSRAM - 500CD/M2 - ESP32-P4 ESP32-P4-40R-CLB
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | 4D Systems |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön vinoviiva | 4" |
| Näytön erottelukyky | 720x720 |
| Liitäntä | analoginen |
| Liitäntä | GPIO |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | I2S |
| Liitäntä | MIPI |
| Liitäntä | PWM |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | UART |
| Kirkkaus | 500cd/m2 |
| Mikrokontrolleri | ESP32-P4 |
| Tuotantosarja | ESP32-P4 |
| Virtalähteen jännite | 4...6V |
| Toimintalämpötila | -20...65°C |
| Ulkomitat | 130x130x14,5mm |
| Muisti | 32MB FLASH |
| Muisti | 32MB PSRAM |
| Liittimen laji | 30pin FFC |
| Liittimen laji | microSD |
| Liittimen laji | USB C rasia |
| Versio | pyöreä |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
