- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 4" - 480X480 - VALAISTUS: LED - KOOT: 77,86X81,84X3,6MM
NHD-4.0-480480AF-MSXP-T



Valmistaja NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL Näytön tyyppi TFT Näytön laji graafinen Näytön laji matriisi IPS Näytön vinoviiva 4" Näytön erottelukyky 480x480 Valaistus LED Kontrasti 800:1... Lue lisää
62,41 €(Sis.alv)
49,73 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NHD-40-480480AF-MT
- Paino: 50 g
- Kirkkaus: 800cd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL
- Väri: RGB
- Napojen lukumäärä: 4
- Napojen lukumäärä: 24
- Virtalähteen jännite: 2,5...3,6V DC
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 77,86x81,84x3,6mm
- Valaistus: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 4" - 480X480 - VALAISTUS: LED - KOOT: 77,86X81,84X3,6MM NHD-4.0-480480AF-MSXP-T
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | NEWHAVEN DISPLAY INTERNATIONAL |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
| Näytön vinoviiva | 4" |
| Näytön erottelukyky | 480x480 |
| Valaistus | LED |
| Kontrasti | 800:1 |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 72,68x71,18mm |
| Koot | 77,86x81,84x3,6mm |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Väri | RGB |
| Liitäntä | MIPI-DSI |
| Kirkkaus | 800cd/m2 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x4 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x24 |
| Napojen lukumäärä | 4 |
| Napojen lukumäärä | 24 |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Ohjain laji | ST7701SN |
| Virtalähteen jännite | 2,5...3,6V DC |
| Kosketuspaneeli | vastus- |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista