- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja Dwin Technology Toimintalämpötila -10...60°C Näytön laji graafinen Näytön laji matriisi IPS Liitäntä HDMI Liitäntä USB Liittimen laji HDMI Liittimen laji USB Kosketuspaneeli... Lue lisää
111,60 €(Sis.alv)
88,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HDW043-001L
- Paino: 94.3 g
- Kirkkaus: 250cd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: Dwin Technology
- Väri: RGB
- Virtalähteen jännite: 3,6...6V DC
- Koot: 103,7x63x15,2mm
- Valaistus: LED
- Liittimen laji: USB
- Liittimen laji: HDMI
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Dwin Technology |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
| Liitäntä | HDMI |
| Liitäntä | USB |
| Liittimen laji | HDMI |
| Liittimen laji | USB |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Valaistus | LED |
| Väri | RGB |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 93,6x56,2mm |
| Koot | 103,7x63x15,2mm |
| Virtalähteen jännite | 3,6...6V DC |
| Näytön vinoviiva | 4,3" |
| Kirkkaus | 250cd/m2 |
| Näytön erottelukyky | 480x800 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €