- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 4,3" - 480X272 - VALAISTUS: LED - KOOT: 120,38X79,2X5,1MM
SM-RVT43HLTNWC00-B




Valmistaja Riverdi Näytön tyyppi TFT Näytön laji graafinen Näytön laji matriisi IPS Näytön vinoviiva 4,3" Näytön erottelukyky 480x272 Näyttöjen ominaisuudet laaja näkökulma Näyttöjen... Lue lisää
132,11 €(Sis.alv)
105,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SM-RVT43HLTNWC00-B
- Paino: 0.17 kg
- Kirkkaus: 850cd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: Riverdi
- Pakkauksen tyyppi: yksittäin
- Pakkauksen tyyppi: pahvi-
- Napojen lukumäärä: 40
- Virtalähteen jännite: 3...3,6V DC
- Versio: optical bonding
- Versio: uxTouch
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 120,38x79,2x5,1mm
- Valaistus: LED
- Tilattavissa 8 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Riverdi |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
| Näytön vinoviiva | 4,3" |
| Näytön erottelukyky | 480x272 |
| Näyttöjen ominaisuudet | laaja näkökulma |
| Näyttöjen ominaisuudet | multi-touch |
| Valaistus | LED |
| Kontrasti | 800:1 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 95,04x53,86mm |
| Koot | 120,38x79,2x5,1mm |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Liitäntä | RGB |
| Kirkkaus | 850cd/m2 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x40 |
| Napojen lukumäärä | 40 |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Ohjain laji | ILI2132A |
| Ohjain laji | SC7283 |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Pakkaus | pahvi- |
| Pakkaus | yksittäin |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Versio | optical bonding |
| Versio | uxTouch |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €