SM-RVT4.3A480272TFWC00
Valmistaja Riverdi Näytön tyyppi TFT Näytön laji graafinen Näytön vinoviiva 4,3" Näytön erottelukyky 480x272 Valaistus LED Kontrasti 500:1 Värien lukumäärä 16,7M Säilytyslämpötila... Lue lisää
- Tuotekoodi: SM-RVT4.3ATFWC00
- Paino: 80.5 g
- Kirkkaus: 500cd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: Riverdi
- Pakkauksen tyyppi: yksittäin
- Pakkauksen tyyppi: pahvi-
- Napojen lukumäärä: 40
- Virtalähteen jännite: 3...3,6V DC
- Versio: air bonding
- Versio: aTouch
- Koot: 106,3x68x4,55mm
- Valaistus: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 4,3" - 480X272 - VALAISTUS: LED - KOOT: 106,3X68X4,55MM SM-RVT4.3A480272TFWC00
| Valmistaja | Riverdi |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön vinoviiva | 4,3" |
| Näytön erottelukyky | 480x272 |
| Valaistus | LED |
| Kontrasti | 500:1 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Säilytyslämpötila | -30...80°C |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 98,04x56,56mm |
| Koot | 106,3x68x4,55mm |
| Liitäntä | parallel 24bit RGB |
| Kirkkaus | 500cd/m2 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x40 |
| Napojen lukumäärä | 40 |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |