
Riverdi
TFT NÄYTTÖ - 4,3" - 480X272 - VALAISTUS: LED - KOOT: 105,5X67,2X6,32MM
RVT43ALBNWN00
Tuotekoodi: RVT43ALBNWN00
57,84 €(Sis.alv)
46,09 €(alv 0%)
Tilattavissa 7 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Riverdi |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön vinoviiva | 4,3" |
| Näytön erottelukyky | 480x272 |
| Valaistus | LED |
| Kontrasti | 400:1 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Säilytyslämpötila | -30...80°C |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 95,04x53,86mm |
| Koot | 105,5x67,2x6,32mm |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Liitäntä | QSPI |
| Liitäntä | SPI |
| Kirkkaus | 550cd/m2 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x20 |
| Napojen lukumäärä | 20 |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Ohjain laji | BT816 |
| Perhe | EVE3 |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Pakkaus | pahvi- |
| Pakkaus | yksittäin |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
