

Riverdi
TFT NÄYTTÖ - 4,3" - 480X272 - VALAISTUS: LED - KOOT: 105,5X67,2X2,95MM
RVT43HLTNWN00
Tuotekoodi: RVT43HLTNWN00
59,29 €(Sis.alv)
47,24 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | Riverdi |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
| Näytön vinoviiva | 4,3" |
| Näytön erottelukyky | 480x272 |
| Näyttöjen ominaisuudet | heijastuksen estävä lasi |
| Näyttöjen ominaisuudet | laaja näkökulma |
| Valaistus | LED |
| Kontrasti | 800:1 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 97,24x56,32mm |
| Koot | 105,5x67,2x2,95mm |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Liitäntä | RGB |
| Kirkkaus | 1kcd/m2 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x40 |
| Napojen lukumäärä | 40 |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Ohjain laji | SC7283 |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Pakkaus | pahvi- |
| Pakkaus | yksittäin |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Valaistuksen väri | valkoinen |

