- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 3,5" - 480X320 - VALAISTUS: LED - KOOT: 54,7X82,9X2,2MM
EA TFT035-34AINN

Valmistaja DISPLAY VISIONS Väri RGB Näytön tyyppi TFT Johtimien rasteri 0,3mm Ikkunan koot (korkeus x leveys) 73,44x48,96mm Koot 54,7x82,9x2,2mm Näytön vinoviiva 3,5" Virtalähteen jännite... Lue lisää
72,16 €(Sis.alv)
57,50 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EATFT035-34AINN
- Paino: 0.2 kg
- Kirkkaus: 800...1400cd/m<sup>2</sup>
- Valmistaja: DISPLAY VISIONS
- Väri: RGB
- Napojen lukumäärä: 39
- Virtalähteen jännite: 2,5...3,3V DC
- Koot: 54,7x82,9x2,2mm
- Valaistus: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 3,5" - 480X320 - VALAISTUS: LED - KOOT: 54,7X82,9X2,2MM EA TFT035-34AINN
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DISPLAY VISIONS |
| Väri | RGB |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Johtimien rasteri | 0,3mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 73,44x48,96mm |
| Koot | 54,7x82,9x2,2mm |
| Näytön vinoviiva | 3,5" |
| Virtalähteen jännite | 2,5...3,3V DC |
| Napojen lukumäärä | 39 |
| Näytön erottelukyky | 480x320 |
| Kontrasti | 700:1 |
| Kirkkaus | 800...1400cd/m2 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x39 |
| Liitäntä | SPI |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Näytön laji | graafinen |
| Valaistus | LED |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista