- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 3,5" - 320X480 - VALAISTUS: LED - KOOT: 54,5X83X2,46MM
RFI350U-AYW-DNN



Valmistaja RAYSTAR OPTRONICS Liitäntä 16bit MCU Kosketuspaneeli ei ole Näytön laji graafinen Näyttöjen ominaisuudet heijastuksen estävä lasi Väri RGB Valaistus LED Näytön tyyppi TFT... Lue lisää
30,95 €(Sis.alv)
24,66 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RFI350U-AYW-DNN
- Paino: 20.1 g
- Kirkkaus: 600cd/m<sup>2</sup>
- Valmistaja: RAYSTAR OPTRONICS
- Väri: RGB
- Napojen lukumäärä: 40
- Virtalähteen jännite: 2,8...3,3V DC
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 54,5x83x2,46mm
- Valaistus: LED
- Tilattavissa 12 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | RAYSTAR OPTRONICS |
| Liitäntä | 16bit MCU |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Näytön laji | graafinen |
| Näyttöjen ominaisuudet | heijastuksen estävä lasi |
| Väri | RGB |
| Valaistus | LED |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 49,76x74,24mm |
| Koot | 54,5x83x2,46mm |
| Virtalähteen jännite | 2,8...3,3V DC |
| Näytön vinoviiva | 3,5" |
| Napojen lukumäärä | 40 |
| Kirkkaus | 600cd/m2 |
| Näytön erottelukyky | 320x480 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x40 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €