
Riverdi
TFT NÄYTTÖ - 3,5" - 320X240 - VALAISTUS: LED - RGB - LIITÄNTÄ: QSPI,SPI
RVT35HHBNWC00
Tuotekoodi: RVT35HHBNWC00
5668,18 €(Sis.alv)
4516,48 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Riverdi |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
| Näytön vinoviiva | 3,5" |
| Näytön erottelukyky | 320x240 |
| Valaistus | LED |
| Kontrasti | 1000:1 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 70,08x52,56mm |
| Koot | 93,96x76,44x12,25mm |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Liitäntä | QSPI |
| Liitäntä | SPI |
| Kirkkaus | 800cd/m2 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x20 |
| Napojen lukumäärä | 20 |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Ohjain laji | BT817Q |
| Perhe | EVE4 |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Pakkaus | pahvi- |
| Pakkaus | yksittäin |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Versio | air bonding |
| Versio | uxTouch |
| Väri | RGB |
| Liittimen laji | RIBUS |
| Näyttöjen ominaisuudet | heijastuksen estävä lasi |
