- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DISPLAYTECH Kosketuspaneeli ei ole Ohjain laji NV3035 Näytön laji graafinen Valaistus LED Liitäntä RGB Näytön tyyppi TFT Johtimien rasteri 0,5mm Ikkunan koot (korkeus x leveys)... Lue lisää
54,30 €(Sis.alv)
43,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DT035BTFT
- Paino: 29.2 g
- Kirkkaus: 600cd/m<sup>2</sup>
- Valmistaja: DISPLAYTECH
- Napojen lukumäärä: 45
- Virtalähteen jännite: 3...3,6V DC
- Koot: 76,9x64x3,05mm
- Valaistus: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 3,5" - 320X240 - VALAISTUS: LED - KOOT: 76,9X64X3,05MM DT035BTFT
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DISPLAYTECH |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Ohjain laji | NV3035 |
| Näytön laji | graafinen |
| Valaistus | LED |
| Liitäntä | RGB |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 70,08x52,56mm |
| Koot | 76,9x64x3,05mm |
| Näytön vinoviiva | 3,5" |
| Napojen lukumäärä | 45 |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Näytön erottelukyky | 320x240 |
| Kirkkaus | 600cd/m2 |
| Kontrasti | 500:1 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x45 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista