
Riverdi
TFT NÄYTTÖ - 3,5" - 320X240 - VALAISTUS: LED - KOOT: 76,9X63,9X7,6MM
RVT35AHBNWR00
Tuotekoodi: RVT35AHBNWR00
62,38 €(Sis.alv)
49,71 €(alv 0%)
Tilattavissa 4 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Riverdi |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön vinoviiva | 3,5" |
| Näytön erottelukyky | 320x240 |
| Valaistus | LED |
| Kontrasti | 350:1 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Säilytyslämpötila | -30...80°C |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 70,08x52,56mm |
| Koot | 76,9x63,9x7,6mm |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Liitäntä | QSPI |
| Liitäntä | SPI |
| Kirkkaus | 440cd/m2 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x20 |
| Napojen lukumäärä | 20 |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Ohjain laji | BT816 |
| Perhe | EVE3 |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Pakkaus | pahvi- |
| Pakkaus | yksittäin |
| Kosketuspaneeli | vastus- |
