
Riverdi
ADAPTERI - OMINAISUUDET: PISTORASIA ZIF 20PIN
BREAK OUT BOARD 20
Tuotekoodi: BREAK-OUT-BOARD-20
9,60 €(Sis.alv)
7,65 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Riverdi |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön vinoviiva | 3,5" |
| Näytön erottelukyky | 320x240 |
| Valaistus | LED |
| Kontrasti | 350:1 |
| Värien lukumäärä | 262k |
| Säilytyslämpötila | -30...80°C |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 70,08x52,56mm |
| Koot | 76,9x63,9x7,65mm |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Liitäntä | parallel |
| Kirkkaus | 450cd/m2 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x20 |
| Napojen lukumäärä | 20 |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Ohjain laji | FT800 |
| Perhe | EVE1 |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Yhteensopivat tuotteet | BREAK-OUT-BOARD-20 |
| Yhteensopivat tuotteet | HERMES-BOARD |
| Yhteensopivat tuotteet | MIKROE-2100 |
| Yhteensopivat tuotteet | REVELATION-BOARD-A |
| Yhteensopivat tuotteet | REVELATION-BOARD-B |
| Pakkaus | pahvi- |
| Pakkaus | yksittäin |
| Kosketuspaneeli | vastus- |


