
FISCHER ELEKTRONIK
PIIKKIRIMA UROS - PIN: 40 - SUORA - 2,54MM - THT - 2X20 - KULLATTU
SL6.285.40G
Tuotekoodi: SL6.285.40G
16,36 €(Sis.alv)
13,03 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DISPLAY VISIONS |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | RS232 |
| Liitäntä | SPI |
| Kosketuspaneeli | vastus- |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Valaistus | LED |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Väri | RGB |
| Liitosten rasteri | 2,54mm |
| Koot | 82x60,5mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 68x52mm |
| Näytön vinoviiva | 3,2" |
| Virtalähteen jännite | 3,3...5V DC |
| Napojen lukumäärä | 40 |
| Näytön erottelukyky | 320x240 |
| Värien lukumäärä | 65k |
| Liittimen johtojärjestelmä | 2x20 |
| Näytön laji | graafinen |
| Näyttöjen ominaisuudet | älykäs |







