- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja 4D Systems Valaistus LED Näytön tyyppi TFT Valaistuksen väri valkoinen Johtimien rasteri 0,5mm Ikkunan koot (korkeus x leveys) 51,6x71mm Koot 55,04x77,06x3,7mm Näytön vinoviiva 3,2"... Lue lisää
84,76 €(Sis.alv)
67,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 4DLCD-32QA
- Paino: 95.8 g
- Kirkkaus: 200cd/m<sup>2</sup>
- Valmistaja: 4D Systems
- Napojen lukumäärä: 40
- Virtalähteen jännite: 2,8V DC
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 55,04x77,06x3,7mm
- Valaistus: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 3,2" - 240X320 - VALAISTUS: LED - KOOT: 55,04X77,06X3,7MM 4DLCD-32QA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | 4D Systems |
| Valaistus | LED |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 51,6x71mm |
| Koot | 55,04x77,06x3,7mm |
| Näytön vinoviiva | 3,2" |
| Virtalähteen jännite | 2,8V DC |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x40 |
| Kirkkaus | 200cd/m2 |
| Näytön erottelukyky | 240x320 |
| Kontrasti | 350:1 |
| Värien lukumäärä | 65k |
| Napojen lukumäärä | 40 |
| Liitäntä | 8080 |
| Näyttöjen ominaisuudet | älykäs |
| Kosketuspaneeli | vastus- |
| Ohjain laji | ILI9341V |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
