- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 3,2" - 240X320 - VALAISTUS: LED - 55,04X77,7MM - RGB
4DLCD-32-240-320-RT-NM-190-M16/S

Uusi


Valmistaja 4D LCD Näytön tyyppi TFT Näytön laji graafinen Näytön laji matriisi TN Näytön vinoviiva 3,2" Näytön erottelukyky 240x320 Valaistus LED Ikkunan koot (korkeus x leveys) 55,04x77,7mm... Lue lisää
51,50 €(Sis.alv)
41,04 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 4DLCD-32-RT-16S
- Paino: 28.4 g
- Kirkkaus: 190mcd
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: 4D LCD
- Väri: RGB
- Valaistus: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 3,2" - 240X320 - VALAISTUS: LED - 55,04X77,7MM - RGB 4DLCD-32-240-320-RT-NM-190-M16/S
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | 4D LCD |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi TN |
| Näytön vinoviiva | 3,2" |
| Näytön erottelukyky | 240x320 |
| Valaistus | LED |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 55,04x77,7mm |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Väri | RGB |
| Liitäntä | 16bit MCU |
| Liitäntä | SPI |
| Ohjain laji | ILI9341V |
| Kosketuspaneeli | vastus- |
| Kirkkaus | 190mcd |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista