- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja DISPLAY VISIONS Näytön tyyppi TFT Näytön laji graafinen Näytön vinoviiva 2,8" Näytön erottelukyky 320x240 Koot 84x58x12mm Ikkunan koot (korkeus x leveys) 57,6x43,2mm Virtalähteen... Lue lisää
294,98 €(Sis.alv)
235,04 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: EAUNITFTS028-ATC
- Paino: 0.2 kg
- Kirkkaus: 780cd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: DISPLAY VISIONS
- Virtalähteen jännite: 3,1...3,5V DC
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 84x58x12mm
- Valaistus: LED
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DISPLAY VISIONS |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön vinoviiva | 2,8" |
| Näytön erottelukyky | 320x240 |
| Koot | 84x58x12mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 57,6x43,2mm |
| Virtalähteen jännite | 3,1...3,5V DC |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | RS232 |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | USB |
| Kirkkaus | 780cd/m2 |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Näyttöjen ominaisuudet | älykäs |
| Valaistus | LED |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Säilytyslämpötila | -30...80°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €