- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DISPLAYTECH Kosketuspaneeli vastus- Näytön laji graafinen Ohjain laji ILI9341 Valaistus LED Liitäntä RGB Näytön tyyppi TFT Johtimien rasteri 0,5mm Ikkunan koot (korkeus x leveys)... Lue lisää
40,18 €(Sis.alv)
32,02 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DT028BTFT-TS
- Paino: 19.7 g
- Kirkkaus: 170...220cd/m<sup>2</sup>
- Valmistaja: DISPLAYTECH
- Napojen lukumäärä: 45
- Virtalähteen jännite: 2,6...3,3V DC
- Koot: 50x69,2x3,9mm
- Valaistus: LED
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DISPLAYTECH |
| Kosketuspaneeli | vastus- |
| Näytön laji | graafinen |
| Ohjain laji | ILI9341 |
| Valaistus | LED |
| Liitäntä | RGB |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 43,2x57,6mm |
| Koot | 50x69,2x3,9mm |
| Näytön vinoviiva | 2,8" |
| Virtalähteen jännite | 2,6...3,3V DC |
| Napojen lukumäärä | 45 |
| Näytön erottelukyky | 240x320 |
| Kirkkaus | 170...220cd/m2 |
| Kontrasti | 500:1 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x45 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €