- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja RAYSTAR OPTRONICS Näytön tyyppi TFT Näytön laji graafinen Näytön vinoviiva 2,4" Näytön erottelukyky 240x320 Valaistus LED Ikkunan koot (korkeus x leveys) 36,72x48,96mm Koot... Lue lisää
27,80 €(Sis.alv)
22,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RFJ240M-ALW-DNS
- Paino: 20 g
- Kirkkaus: 250...350cd/m<sup>2</sup>
- Valmistaja: RAYSTAR OPTRONICS
- Väri: RGB
- Napojen lukumäärä: 20
- Virtalähteen jännite: 2,4...3,6V DC
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 42,72x60,26x3,43mm
- Valaistus: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 2,4" - 240X320 - VALAISTUS: LED - RGB - LIITÄNTÄ: SPI RFJ240M-ALW-DNS
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RAYSTAR OPTRONICS |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön vinoviiva | 2,4" |
| Näytön erottelukyky | 240x320 |
| Valaistus | LED |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 36,72x48,96mm |
| Koot | 42,72x60,26x3,43mm |
| Väri | RGB |
| Kirkkaus | 250...350cd/m2 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x20 |
| Napojen lukumäärä | 20 |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Ohjain laji | ST7789V |
| Virtalähteen jännite | 2,4...3,6V DC |
| Kosketuspaneeli | vastus- |
| Kontrasti | 500:1 |
| Liitäntä | SPI |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista