- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja DISPLAYTECH Kosketuspaneeli ei ole Näytön laji graafinen Näytön laji matriisi IPS Ohjain laji ILI9341V Valaistus LED Liitäntä RGB Näytön tyyppi TFT Johtimien rasteri 0,5mm Ikkunan... Lue lisää
45,41 €(Sis.alv)
36,18 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DT024DTFT
- Paino: 9.8 g
- Kirkkaus: 170...220cd/m<sup>2</sup>
- Valmistaja: DISPLAYTECH
- Napojen lukumäärä: 45
- Virtalähteen jännite: 2,6...3,3V DC
- Koot: 42,72x59,46mm
- Valaistus: LED
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | DISPLAYTECH |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
| Ohjain laji | ILI9341V |
| Valaistus | LED |
| Liitäntä | RGB |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 36,72x48,96mm |
| Koot | 42,72x59,46mm |
| Näytön vinoviiva | 2,4" |
| Virtalähteen jännite | 2,6...3,3V DC |
| Napojen lukumäärä | 45 |
| Näytön erottelukyky | 240x320 |
| Kirkkaus | 170...220cd/m2 |
| Kontrasti | 500:1 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x45 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €