- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja Riverdi Näytön tyyppi TFT Näytön laji graafinen Näytön laji matriisi IPS Näytön vinoviiva 12,1" Näytön erottelukyky 1280x800 Näyttöjen ominaisuudet älykäs Näyttöjen... Lue lisää
594,37 €(Sis.alv)
473,60 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SM-RVT121HVSFWN00
- Paino: 1.14 kg
- Kirkkaus: 1kcd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: Riverdi
- Pakkauksen tyyppi: yksittäin
- Väri: RGB
- Tuotantosarja: STM32 Embedded Displays
- Virtalähteen jännite: 6...48V DC
- Koot: 279,9x182,8x15,18mm
- Valaistus: LED
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Riverdi |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
| Näytön vinoviiva | 12,1" |
| Näytön erottelukyky | 1280x800 |
| Näyttöjen ominaisuudet | älykäs |
| Näyttöjen ominaisuudet | asennuskehys |
| Valaistus | LED |
| Kontrasti | 1000:1 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 261,12x163,2mm |
| Koot | 279,9x182,8x15,18mm |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Liitäntä | ADC |
| Liitäntä | CAN |
| Liitäntä | DAC |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | PWM |
| Liitäntä | RiBUS |
| Liitäntä | RS232 |
| Liitäntä | RS485 |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | UART |
| Liitäntä | USB |
| Kirkkaus | 1kcd/m2 |
| Virtalähteen jännite | 6...48V DC |
| Pakkaus | yksittäin |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Ohjain laji | STM32H757XIH6 |
| Tuotantosarja | STM32 Embedded Displays |
| Väri | RGB |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €