- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 10,1" - 1280X800 - VALAISTUS: LED - RGB - LIITÄNTÄ: HDMI
SM-RVT101HVHFWN00



Valmistaja Riverdi Näytön tyyppi TFT Näytön laji graafinen Näytön laji matriisi IPS Näytön vinoviiva 10,1" Näytön erottelukyky 1280x800 Näyttöjen ominaisuudet asennuskehys Valaistus LED... Lue lisää
429,38 €(Sis.alv)
342,13 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SM-RVT101HVHFWN00
- Paino: 50 g
- Kirkkaus: 1kcd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: Riverdi
- Pakkauksen tyyppi: yksittäin
- Pakkauksen tyyppi: pahvi-
- Väri: RGB
- Tuotantosarja: High Brightness IPS
- Virtalähteen jännite: 8...14V DC
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 246,66x151,3x18,56mm
- Valaistus: LED
- Liittimen laji: HDMI
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 10,1" - 1280X800 - VALAISTUS: LED - RGB - LIITÄNTÄ: HDMI SM-RVT101HVHFWN00
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Riverdi |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
| Näytön vinoviiva | 10,1" |
| Näytön erottelukyky | 1280x800 |
| Näyttöjen ominaisuudet | asennuskehys |
| Valaistus | LED |
| Kontrasti | 800:1 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Säilytyslämpötila | -30...80°C |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 216,96x135,6mm |
| Koot | 246,66x151,3x18,56mm |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Liitäntä | HDMI |
| Kirkkaus | 1kcd/m2 |
| Virtalähteen jännite | 8...14V DC |
| Pakkaus | pahvi- |
| Pakkaus | yksittäin |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Ohjain laji | RTD2556T |
| Liittimen laji | HDMI |
| Tuotantosarja | High Brightness IPS |
| Väri | RGB |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista