- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 10,1" - 1280X800 - VALAISTUS: LED - RGB - LIITÄNTÄ: HDMI
RFK101VL-1YH-LHS



Valmistaja RAYSTAR OPTRONICS Liitäntä HDMI Virtalähteen jännite 4,9...5,1V DC Näyttöjen ominaisuudet heijastuksen estävä lasi Valaistus LED Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja Raspberry Pi... Lue lisää
299,24 €(Sis.alv)
238,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RFK101VL-1YH-LHS
- Paino: 0.1 kg
- Kirkkaus: 750cd/m<sup>2</sup>
- Valmistaja: RAYSTAR OPTRONICS
- Väri: RGB
- Napojen lukumäärä: 40
- Virtalähteen jännite: 4,9...5,1V DC
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 230,56x155,01x28,4mm
- Valaistus: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 10,1" - 1280X800 - VALAISTUS: LED - RGB - LIITÄNTÄ: HDMI RFK101VL-1YH-LHS
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RAYSTAR OPTRONICS |
| Liitäntä | HDMI |
| Virtalähteen jännite | 4,9...5,1V DC |
| Näyttöjen ominaisuudet | heijastuksen estävä lasi |
| Valaistus | LED |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Raspberry Pi |
| Väri | RGB |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Koot | 230,56x155,01x28,4mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 216,96x135,6mm |
| Näytön vinoviiva | 10,1" |
| Napojen lukumäärä | 40 |
| Kirkkaus | 750cd/m2 |
| Kontrasti | 800:1 |
| Näytön erottelukyky | 1280x800 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 2x20 |
| Kosketuspaneeli | vastus- |
| Näytön laji | graafinen |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista