- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 10,1" - 1024X600 - VALAISTUS: LED - KOOT: 235X143X8,79MM
RFH1010J-AYH-LNB

Valmistaja RAYSTAR OPTRONICS Liitäntä LVDS Kosketuspaneeli kapasiteetti Ohjain laji EK79001HN + EK73215BCGA Näytön laji graafinen Väri RGB Valaistus LED Näytön tyyppi TFT Valaistuksen väri... Lue lisää
202,74 €(Sis.alv)
161,55 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RFH1010J-AYH-LNB
- Paino: 0.1 kg
- Kirkkaus: 900cd/m<sup>2</sup>
- Valmistaja: RAYSTAR OPTRONICS
- Väri: RGB
- Napojen lukumäärä: 50
- Virtalähteen jännite: 3...3,6V DC
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 235x143x8,79mm
- Valaistus: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 10,1" - 1024X600 - VALAISTUS: LED - KOOT: 235X143X8,79MM RFH1010J-AYH-LNB
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RAYSTAR OPTRONICS |
| Liitäntä | LVDS |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Ohjain laji | EK79001HN + EK73215BCGA |
| Näytön laji | graafinen |
| Väri | RGB |
| Valaistus | LED |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Johtimien rasteri | 0,35mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 222,72x125,28mm |
| Koot | 235x143x8,79mm |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Näytön vinoviiva | 10,1" |
| Napojen lukumäärä | 50 |
| Kirkkaus | 900cd/m2 |
| Näytön erottelukyky | 1024x600 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x10 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x40 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista