- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 10,1" - 1024X600 - VALAISTUS: LED - 235X143MM - RGB
4DLCD-101-1024-600-CT-NM-200-R

Uusi


Valmistaja 4D LCD Näytön tyyppi TFT Näytön laji graafinen Näytön laji matriisi IPS Näytön vinoviiva 10,1" Näytön erottelukyky 1024x600 Valaistus LED Ikkunan koot (korkeus x leveys) 235x143mm... Lue lisää
364,72 €(Sis.alv)
290,61 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 4DLCD-101-CT-R
- Paino: 0.38 kg
- Kirkkaus: 200mcd
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: 4D LCD
- Väri: RGB
- Valaistus: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 10,1" - 1024X600 - VALAISTUS: LED - 235X143MM - RGB 4DLCD-101-1024-600-CT-NM-200-R
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | 4D LCD |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
| Näytön vinoviiva | 10,1" |
| Näytön erottelukyky | 1024x600 |
| Valaistus | LED |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 235x143mm |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Väri | RGB |
| Liitäntä | RGB |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Kirkkaus | 200mcd |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista