- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 10,1" - 1024X600 - VALAISTUS: LED - 16MBFLASH - RGB
DMG10600C101_03WTC



Valmistaja Dwin Technology Väri RGB Ohjain laji T5L2 Näytön tyyppi TFT Toimintalämpötila -10...60°C Ikkunan koot (korkeus x leveys) 222,7x125,3mm Koot 257,8x148,1x15,2mm Virtalähteen jännite... Lue lisää
126,43 €(Sis.alv)
100,74 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DMG10600C101-03WTC
- Paino: 0.55 kg
- Kirkkaus: 200cd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -10...60°C
- Valmistaja: Dwin Technology
- Väri: RGB
- Virtalähteen jännite: 6...15V DC
- Koot: 257,8x148,1x15,2mm
- Valaistus: LED
- Liittimen laji: SD
- Liittimen laji: 8pin
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Dwin Technology |
| Väri | RGB |
| Ohjain laji | T5L2 |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Toimintalämpötila | -10...60°C |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 222,7x125,3mm |
| Koot | 257,8x148,1x15,2mm |
| Virtalähteen jännite | 6...15V DC |
| Näytön vinoviiva | 10,1" |
| Näytön erottelukyky | 1024x600 |
| Kirkkaus | 200cd/m2 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x8 |
| Muisti | 16MB FLASH |
| Liittimen laji | 8pin |
| Liittimen laji | SD |
| Liitäntä | 24bit RGB |
| Liitäntä | CMOS/TTL |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | RS232 |
| Liitäntä | UART |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
| Yhteensopivat tuotteet | HDL65011 |
| Yhteensopivat tuotteet | HDL65013 |
| Valaistus | LED |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €