- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FINDER Releen tyyppi teho sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPST-NO Kelan nimellisjännite 12V DC Maks. kosketinten virta 120A Kelan virta 109mA Kytkentäjännite max. 220V DC... Lue lisää
31,26 €(Sis.alv)
24,91 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 65.31.9.012.4300
- Paino: 85 g
- Kelan resistanssi: 110Ohm
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -40...75°C
- Valmistaja: FINDER
- Lähdöt: liittimet
- Ulkoiset koot: 36,5x32,2x52mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- Tuotantosarja: 65.31
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 30A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 30A / 24V DC
- Kytkentäjännite: max. 220V DC
- Kytkentäjännite: max. 400V AC
- Johtojen koot: 6,3x0,8mm
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TEHORELE - SPST-NO - UKELAN: 12VDC - MAX.400VAC 65.31.9.012.4300
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FINDER |
| Releen tyyppi | teho sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 120A |
| Kelan virta | 109mA |
| Kytkentäjännite | max. 220V DC |
| Kytkentäjännite | max. 400V AC |
| Releen tyyppi | teho- |
| Tuotantosarja | 65.31 |
| Asennus | paneelille |
| Ulkomitat | 36,5x32,2x52mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 30A / 250V AC |
| Kelan vastus | 110ohm |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Lähdöt | liittimet |
| DC-kosketinkuormitus @R | 30A / 24V DC |
| Tehonotto kelan kautta | 1,3W |
| Toimintalämpötila | -40...75°C |
| Johtojen koot | 6,3x0,8mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista