- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ZETTLER Asennus PCB Toimintalämpötila -40...85°C Releen tyyppi teho sähkömagneettinen kosketusvastus 3mohm Ulkomitat 30,4x15,9x25,15mm Tehonotto kelan kautta 1,6W Kelan... Lue lisää
10,02 €(Sis.alv)
7,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: AZSR143-1AE-12D
- Paino: 22.8 g
- Kelan resistanssi: 90Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: ZETTLER
- Ulkoiset koot: 30,4x15,9x25,15mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- kosketusvastus: 3mOhm
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 50A / 277V AC
- Kytkentäjännite: max. 480V AC
- Koskettimien asetukset: SPST-NO
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ZETTLER |
| Asennus | PCB |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Releen tyyppi | teho sähkömagneettinen |
| kosketusvastus | 3mohm |
| Ulkomitat | 30,4x15,9x25,15mm |
| Tehonotto kelan kautta | 1,6W |
| Kelan nimellisjännite | 12V DC |
| Maks. kosketinten virta | 50A |
| DC-kosketinkuormitus @R | 50A / 277V AC |
| Kelan vastus | 90ohm |
| Kytkentäjännite | max. 480V AC |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista