- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FINDER Releen tyyppi teho sähkömagneettinen Koskettimien asetukset SPST-NO + SPST-NC Kelan nimellisjännite 48V AC Maks. kosketinten virta 120A Kelan virta 47mA Kytkentäjännite max.... Lue lisää
31,36 €(Sis.alv)
24,99 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 65.61.8.048.0000
- Paino: 85 g
- Kelan resistanssi: 290Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...75°C
- Valmistaja: FINDER
- Lähdöt: juottoon
- Ulkoiset koot: 36,5x32,2x52mm
- Liitoksen materiaali: AgCdO
- Tuotantosarja: 65.61
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 20A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 20A / 24V DC
- Kytkentäjännite: max. 220V DC
- Kytkentäjännite: max. 400V AC
- Koskettimien asetukset: SPST-NO + SPST-NC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TEHORELE - SPST-NO + SPST-NC - UKELAN: 48VAC 65.61.8.048.0000
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FINDER |
| Releen tyyppi | teho sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | SPST-NO + SPST-NC |
| Kelan nimellisjännite | 48V AC |
| Maks. kosketinten virta | 120A |
| Kelan virta | 47mA |
| Kytkentäjännite | max. 220V DC |
| Kytkentäjännite | max. 400V AC |
| Releen tyyppi | teho- |
| Tuotantosarja | 65.61 |
| Asennus | PCB |
| Ulkomitat | 36,5x32,2x52mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 20A / 250V AC |
| Kelan vastus | 290ohm |
| Liitoksen materiaali | AgCdO |
| Lähdöt | juottoon |
| DC-kosketinkuormitus @R | 20A / 24V DC |
| Tehonotto kelan kautta | 2,2VA |
| Toimintalämpötila | -40...75°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista