- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FINDER Tuotantosarja 66.22 Koskettimien asetukset DPST-NO DC-kosketinkuormitus @R 30A / 250V AC DC-kosketinkuormitus @R 25A / 24V DC Releen tyyppi teho sähkömagneettinen Releen tyyppi... Lue lisää
40,23 €(Sis.alv)
32,05 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 66.22.9.024.0303
- Paino: 85 g
- Kelan resistanssi: 340Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: FINDER
- Lähdöt: juottoon
- Ulkoiset koot: 51,5x33,5x31mm
- Liitoksen materiaali: AgCdO
- Tuotantosarja: 66.22
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 30A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 25A / 24V DC
- Kytkentäjännite: max. 440V AC
- Kytkentäjännite: max. 220V DC
- Koskettimien asetukset: DPST-NO
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TEHORELE - DPST-NO - UKELAN: 24VDC - MAX.440VAC 66.22.9.024.0303
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FINDER |
| Tuotantosarja | 66.22 |
| Koskettimien asetukset | DPST-NO |
| DC-kosketinkuormitus @R | 30A / 250V AC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 25A / 24V DC |
| Releen tyyppi | teho sähkömagneettinen |
| Releen tyyppi | teho- |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| Tehonotto kelan kautta | 1,7W |
| Kytkentäjännite | max. 220V DC |
| Kytkentäjännite | max. 440V AC |
| Maks. kosketinten virta | 50A |
| Kelan virta | 70,5mA |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Asennus | PCB |
| Lähdöt | juottoon |
| Ulkomitat | 51,5x33,5x31mm |
| Liitoksen materiaali | AgCdO |
| Kelan vastus | 340ohm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista