- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FINDER Releen tyyppi teho sähkömagneettinen Koskettimien asetukset DPDT Kelan nimellisjännite 24V AC Maks. kosketinten virta 50A Kelan virta 150mA Kytkentäjännite max. 220V DC... Lue lisää
45,71 €(Sis.alv)
36,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 66.82.8.024.0000
- Paino: 85 g
- Kelan resistanssi: 50Ohm
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: FINDER
- Lähdöt: liittimet
- Ulkoiset koot: 68,5x33,5x31mm
- Liitoksen materiaali: AgCdO
- Tuotantosarja: 66.82
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 30A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 25A / 24V DC
- Kytkentäjännite: max. 440V AC
- Kytkentäjännite: max. 220V DC
- Johtojen koot: 6,3x0,8mm
- Koskettimien asetukset: DPDT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TEHORELE - DPDT - UKELAN: 24VAC - IKELAN: 150MA 66.82.8.024.0000
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FINDER |
| Releen tyyppi | teho sähkömagneettinen |
| Koskettimien asetukset | DPDT |
| Kelan nimellisjännite | 24V AC |
| Maks. kosketinten virta | 50A |
| Kelan virta | 150mA |
| Kytkentäjännite | max. 220V DC |
| Kytkentäjännite | max. 440V AC |
| Releen tyyppi | teho- |
| Tuotantosarja | 66.82 |
| Asennus | paneelille |
| Ulkomitat | 68,5x33,5x31mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 30A / 250V AC |
| Kelan vastus | 50ohm |
| Liitoksen materiaali | AgCdO |
| Lähdöt | liittimet |
| Johtojen koot | 6,3x0,8mm |
| DC-kosketinkuormitus @R | 25A / 24V DC |
| Tehonotto kelan kautta | 3,6VA |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista