- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja FINDER Asennus PCB Releen tyyppi teho- Releen tyyppi teho sähkömagneettinen Toimintalämpötila -40...70°C Ulkomitat 52,2x57,5x52,5mm Kelan virta 120mA Tehonotto kelan kautta 2,9W Maks.... Lue lisää
87,65 €(Sis.alv)
69,84 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 68.24.9.024.4300
- Paino: 85 g
- Kelan resistanssi: 200Ohm
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: FINDER
- Lähdöt: juottoon
- Ulkoiset koot: 52,2x57,5x52,5mm
- Liitoksen materiaali: AgSnO<sub>2</sub>
- AC-yhteystietojen kapasiteetti @R: 40A / 250V AC
- DC-kosketinkuormitus @R: 40A / 24V DC
- Kytkentäjännite: max. 220V DC
- Kytkentäjännite: max. 400V AC
- Koskettimien asetukset: 4PST-NO
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TEHORELE - 4PST-NO - UKELAN: 24VDC - MAX.400VAC 68.24.9.024.4300
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | FINDER |
| Asennus | PCB |
| Releen tyyppi | teho- |
| Releen tyyppi | teho sähkömagneettinen |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Ulkomitat | 52,2x57,5x52,5mm |
| Kelan virta | 120mA |
| Tehonotto kelan kautta | 2,9W |
| Maks. kosketinten virta | 300A |
| Kelan nimellisjännite | 24V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 40A / 24V DC |
| DC-kosketinkuormitus @R | 40A / 250V AC |
| Kelan vastus | 200ohm |
| Kytkentäjännite | max. 220V DC |
| Kytkentäjännite | max. 400V AC |
| Koskettimien asetukset | 4PST-NO |
| Liitoksen materiaali | AgSnO2 |
| Lähdöt | juottoon |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista