- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LEDLENSER Väri musta Tiivistysluokka IP54 Taskulampun tyyppi työpajanlamppu Pituus 176mm Työaika 20h Kirkkaus 40lm Kirkkaus 160lm Värilämpötila 6000-7500K Rungon materiaali... Lue lisää
48,97 €(Sis.alv)
39,02 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LEDLENSER-502808
- Paino: 0.19 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Kirkkaus: 40lm
- Kirkkaus: 160lm
- Valmistaja: LEDLENSER
- Väri: musta
- Pituus: 176mm
- Rungon materiaali: polykarbonaatti
- Virran lähde: paristo AAA
- Lisätoimitoja: magneettikahva
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LEDLENSER |
| Väri | musta |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Taskulampun tyyppi | työpajanlamppu |
| Pituus | 176mm |
| Työaika | 20h |
| Kirkkaus | 40lm |
| Kirkkaus | 160lm |
| Värilämpötila | 6000-7500K |
| Rungon materiaali | polykarbonaatti |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion x1 |
| Paristo/ akku | paristo AAA |
| Virran lähde | paristo AAA |
| Lisätoimitoja | magneettikahva |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €