- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LEDLENSER Virran lähde akku Li-Ion 7,4V x1 Tiivistysluokka IP68 Setin sisältö kypäräkiinnittimet Setin sisältö USB kaapeli Kirkkaus 4000lm Värilämpötila 6000-7500K Diodien... Lue lisää
636,61 €(Sis.alv)
507,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LEDLENSER-502198
- Paino: 0.95 kg
- Tiivistysluokka: IP68
- Kirkkaus: 4000lm
- Toimintalämpötila: -20...40°C
- Valmistaja: LEDLENSER
- Virran lähde: akku Li-Ion 7,4V x1
- Engineering PN: H19R Signature
- Setin sisältö: USB kaapeli
- Setin sisältö: kypäräkiinnittimet
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TASKULAMPPU: LED OTSAVALO - VESITIIVIS - DIODIEN LM: 1 - 20H - 4000LM 502198
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LEDLENSER |
| Virran lähde | akku Li-Ion 7,4V x1 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Setin sisältö | kypäräkiinnittimet |
| Setin sisältö | USB kaapeli |
| Kirkkaus | 4000lm |
| Värilämpötila | 6000-7500K |
| Diodien lukumäärä | 1 |
| Taskulampun tyyppi | LED otsavalo |
| Valonlähteiden ominaisuudet | vesitiivis |
| Työaika | 20h |
| Engineering PN | H19R Signature |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion 7,4V x1 |
| Toimintalämpötila | -20...40°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista