- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ENERGIZER Valonlähteiden ominaisuudet vesitiivis Työaika 4h Työaika 23h Kirkkaus 100lm Kirkkaus 600lm Tuotantosarja HARDCASE Taskulampun tyyppi LED otsavalo Virran lähde paristo LR6 AA... Lue lisää
72,08 €(Sis.alv)
57,44 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: HEADLIGHT-HARD-PRO
- Paino: 0.31 kg
- Kirkkaus: 100lm
- Kirkkaus: 600lm
- Valmistaja: ENERGIZER
- Tuotantosarja: HARDCASE
- Virran lähde: paristo LR6 AA 1,5V x3
- Tilattavissa 19 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | ENERGIZER |
| Valonlähteiden ominaisuudet | vesitiivis |
| Työaika | 4h |
| Työaika | 23h |
| Kirkkaus | 100lm |
| Kirkkaus | 600lm |
| Tuotantosarja | HARDCASE |
| Taskulampun tyyppi | LED otsavalo |
| Virran lähde | paristo LR6 AA 1,5V x3 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €