- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LEDLENSER Taskulampun tyyppi LED otsavalo Tiivistysluokka IP68 Kirkkaus 200lm Kirkkaus 800lm Kirkkaus 1600lm Kirkkaus 3500lm Työaika 20h Väri musta Virran lähde akku Li-Ion 21700 Rungon... Lue lisää
455,53 €(Sis.alv)
362,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LEDLENSER-502124
- Paino: 0.37 kg
- Tiivistysluokka: IP68
- Kirkkaus: 200lm
- Kirkkaus: 3500lm
- Kirkkaus: 800lm
- Kirkkaus: 1600lm
- Valmistaja: LEDLENSER
- Väri: musta
- Rungon materiaali: polykarbonaatti
- Virran lähde: akku Li-Ion 21700
- Setin sisältö: USB virtakaapeli
- Lisätoimitoja: LED punaiset
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TASKULAMPPU: LED OTSAVALO - IP68 - 200LM,800LM,1600LM,3500LM - 20H 502124
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LEDLENSER |
| Taskulampun tyyppi | LED otsavalo |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Kirkkaus | 200lm |
| Kirkkaus | 800lm |
| Kirkkaus | 1600lm |
| Kirkkaus | 3500lm |
| Työaika | 20h |
| Väri | musta |
| Virran lähde | akku Li-Ion 21700 |
| Rungon materiaali | polykarbonaatti |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion 21700 x2 |
| Värilämpötila | 6000-7500K |
| Setin sisältö | USB virtakaapeli |
| Yhteensopivat tuotteet | LEDLENSER-502265 |
| Yhteensopivat tuotteet | LEDLENSER-502451 |
| Yhteensopivat tuotteet | LEDLENSER-502469 |
| Valonlähteiden ominaisuudet | magnetic charging system |
| Valonlähteiden ominaisuudet | suojaus ylikuumenemista vastaan |
| Valonlähteiden ominaisuudet | valaistuksen portaaton säätö |
| Lisätoimitoja | LED punaiset |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista