- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LEDLENSER Taskulampun tyyppi LED otsavalo Tiivistysluokka IP67 Kirkkaus 500lm Työaika 50h Virran lähde akku 3,7V 1800mAh x1 Paristo/ akku akku 3,7V 1800mAh x1 Värilämpötila 6000-7500K... Lue lisää
159,47 €(Sis.alv)
127,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LEDLENSER-502121
- Paino: 0.31 kg
- Tiivistysluokka: IP67
- Kirkkaus: 500lm
- Toimintalämpötila: -20...40°C
- Valmistaja: LEDLENSER
- Virran lähde: akku 3,7V 1800mAh x1
- Engineering PN: H5R Core
- Setin sisältö: USB kaapeli
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LEDLENSER |
| Taskulampun tyyppi | LED otsavalo |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Kirkkaus | 500lm |
| Työaika | 50h |
| Virran lähde | akku 3,7V 1800mAh x1 |
| Paristo/ akku | akku 3,7V 1800mAh x1 |
| Värilämpötila | 6000-7500K |
| Setin sisältö | USB kaapeli |
| Valonlähteiden ominaisuudet | vesitiivis |
| Toimintalämpötila | -20...40°C |
| Diodien lukumäärä | 1 |
| Engineering PN | H5R Core |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €