- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja LEDLENSER Taskulampun tyyppi LED otsavalo Tiivistysluokka IP54 Valonlähteiden ominaisuudet vesitiivis Kirkkaus 600lm Työaika 120h Virran lähde akku Li-Ion 18500 3,7V 3000mAh x1 Paristo/... Lue lisää
187,56 €(Sis.alv)
149,45 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LEDLENSER-500853
- Paino: 0.3 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Kirkkaus: 600lm
- Toimintalämpötila: -20...40°C
- Valmistaja: LEDLENSER
- Virran lähde: akku Li-Ion 18500 3,7V 3000mAh x1
- Engineering PN: H8R
- Setin sisältö: USB kaapeli
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LEDLENSER |
| Taskulampun tyyppi | LED otsavalo |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Valonlähteiden ominaisuudet | vesitiivis |
| Kirkkaus | 600lm |
| Työaika | 120h |
| Virran lähde | akku Li-Ion 18500 3,7V 3000mAh x1 |
| Paristo/ akku | akku 3,7V 3000mAh x1 |
| Värilämpötila | 6000-8000K |
| Setin sisältö | USB kaapeli |
| Toimintalämpötila | -20...40°C |
| Diodien lukumäärä | 1 |
| Engineering PN | H8R |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €