- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LEDLENSER Väri sini-musta Tiivistysluokka IP54 Taskulampun tyyppi LED otsavalo Yhteensopivat tuotteet LEDLENSER-502265 Yhteensopivat tuotteet LEDLENSER-502451 Yhteensopivat tuotteet... Lue lisää
213,64 €(Sis.alv)
170,23 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LEDLENSER-502715
- Paino: 0.38 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Kirkkaus: 200lm
- Kirkkaus: 20lm
- Kirkkaus: 600lm
- Kirkkaus: 1200lm
- Valmistaja: LEDLENSER
- Väri: sini-musta
- Rungon materiaali: polykarbonaatti
- Virran lähde: akku Li-Ion x1
- Setin sisältö: USB virtakaapeli
- Setin sisältö: aluslevy
- Setin sisältö: vyö
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LEDLENSER |
| Väri | sini-musta |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Taskulampun tyyppi | LED otsavalo |
| Yhteensopivat tuotteet | LEDLENSER-502265 |
| Yhteensopivat tuotteet | LEDLENSER-502451 |
| Yhteensopivat tuotteet | LEDLENSER-502469 |
| Työaika | 120h |
| Kirkkaus | 20lm |
| Kirkkaus | 200lm |
| Kirkkaus | 600lm |
| Kirkkaus | 1200lm |
| Setin sisältö | aluslevy |
| Setin sisältö | USB virtakaapeli |
| Setin sisältö | vyö |
| Värilämpötila | 5200-6200K |
| Rungon materiaali | polykarbonaatti |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion x1 |
| Virran lähde | akku Li-Ion x1 |
| Valonlähteiden ominaisuudet | magnetic charging system |
| Valonlähteiden ominaisuudet | red rear light |
| Valonlähteiden ominaisuudet | suojaus ylikuumenemista vastaan |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €