- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LEDLENSER Väri musta Tiivistysluokka IP68 Taskulampun tyyppi LED Yhteensopivat tuotteet LEDLENSER-502265 Halkaisija 45mm Pituus 170mm Työaika 60h Kirkkaus 15lm Kirkkaus 390lm Kirkkaus... Lue lisää
278,02 €(Sis.alv)
221,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LEDLENSER-502601
- Paino: 0.22 kg
- Tiivistysluokka: IP68
- Halkaisija: 45mm
- Kirkkaus: 15lm
- Kirkkaus: 900lm
- Kirkkaus: 1200lm
- Kirkkaus: 390lm
- Valmistaja: LEDLENSER
- Väri: musta
- Pituus: 170mm
- Virran lähde: akku Li-Ion x1
- Setin sisältö: suojus
- Setin sisältö: adapteri
- Setin sisältö: USB virtakaapeli
- Setin sisältö: käsivyö
- Setin sisältö: latausasema
- Lisätoimitoja: UV-valo
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TASKULAMPPU: LED - IP68 - 15LM,390LM,900LM,1200LM - 60H - MUSTA 502601
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LEDLENSER |
| Väri | musta |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Taskulampun tyyppi | LED |
| Yhteensopivat tuotteet | LEDLENSER-502265 |
| Halkaisija | 45mm |
| Pituus | 170mm |
| Työaika | 60h |
| Kirkkaus | 15lm |
| Kirkkaus | 390lm |
| Kirkkaus | 900lm |
| Kirkkaus | 1200lm |
| Setin sisältö | adapteri |
| Setin sisältö | käsivyö |
| Setin sisältö | latausasema |
| Setin sisältö | suojus |
| Setin sisältö | USB virtakaapeli |
| Värilämpötila | 3700-4400K |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion x1 |
| Virran lähde | akku Li-Ion x1 |
| Valonlähteiden ominaisuudet | magnetic charging system |
| Valonlähteiden ominaisuudet | valovirran säätö |
| Lisätoimitoja | UV-valo |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista