- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MACTRONIC Pituus 103...111mm Setin sisältö bicycle holder Kirkkaus 450lm Virran lähde paristo LR03 AAA 1,5V x3 Paristo/ akku ei ole Rungon materiaali alumiini Tiivistysluokka IP65... Lue lisää
28,29 €(Sis.alv)
22,54 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ALPHA-450
- Paino: 0.15 kg
- Tiivistysluokka: IP65
- Halkaisija: 33,5mm
- Kirkkaus: 450lm
- Valmistaja: MACTRONIC
- Väri: musta
- Pituus: 103...111mm
- Rungon materiaali: alumiini
- Virran lähde: paristo LR03 AAA 1,5V x3
- Setin sisältö: bicycle holder
- Tilattavissa 2 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | MACTRONIC |
| Pituus | 103...111mm |
| Setin sisältö | bicycle holder |
| Kirkkaus | 450lm |
| Virran lähde | paristo LR03 AAA 1,5V x3 |
| Paristo/ akku | ei ole |
| Rungon materiaali | alumiini |
| Tiivistysluokka | IP65 |
| Taskulampun tyyppi | LED |
| Väri | musta |
| Halkaisija | 33,5mm |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €