- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja DC COMPONENTS Pakkaus irti Lähdöt rautamonisäikeinen Ø0,75mm Versio pyöreä Sähköasennus THT Kotelo WOM Tasasuuntaussillan tyyppi yksivaiheinen Syöttövirta 1,5A Maksimi virtapulssi... Lue lisää
1,98 €(Sis.alv)
1,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W10M-DC
- Paino: 1.1 g
- Kotelo: WOM
- Valmistaja: DC COMPONENTS
- Lähdöt: rautalanka Ø0,75mm
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Versio: pyöreä
- Max. estosuuntainen jännite: 1kV
- Maksimi virtapulssi: 50A
- Syöttövirta: 1,5A
- Sähköasennus: THT
- Pakkauskoko: 5 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TASASUUNTAUSSILTA: YKSIVAIHEINEN - URMAX: 1KV - IF: 1,5A - IFSM: 50A W10M
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DC COMPONENTS |
| Pakkaus | irti |
| Lähdöt | rautamonisäikeinen Ø0,75mm |
| Versio | pyöreä |
| Sähköasennus | THT |
| Kotelo | WOM |
| Tasasuuntaussillan tyyppi | yksivaiheinen |
| Syöttövirta | 1,5A |
| Maksimi virtapulssi | 50A |
| Max. estosuuntainen jännite | 1kV |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista