- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja IXYS Versio moduuli Lähdöt rautamonisäikeinen Ø0,75mm Mekaninen asennus ruuvattu Tasasuuntaussillan tyyppi täysin ohjattu Sähköasennus THT Portin virta 25/50mA Max. myötäjännite... Lue lisää
36,54 €(Sis.alv)
29,12 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VTO39-12HO7
- Paino: 18 g
- Kotelo: ECO-PAC 1
- Valmistaja: IXYS
- Lähdöt: rautalanka Ø0,75mm
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Versio: moduuli
- Max. estosuuntainen jännite: 1,2kV
- Hilan virta: 25/50mA
- Maksimi virtapulssi: 180A
- Max. myötäjännite: 1,6V
- Syöttövirta: 16A
- Sähköasennus: THT
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TASASUUNTAUSSILTA: TÄYSIN OHJATTU - URMAX: 1,2KV - IF: 16A - THT VTO39-12HO7
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IXYS |
| Versio | moduuli |
| Lähdöt | rautamonisäikeinen Ø0,75mm |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Tasasuuntaussillan tyyppi | täysin ohjattu |
| Sähköasennus | THT |
| Portin virta | 25/50mA |
| Max. myötäjännite | 1,6V |
| Syöttövirta | 16A |
| Maksimi virtapulssi | 180A |
| Kotelo | ECO-PAC 1 |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,2kV |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista