- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja IXYS Kotelo V1-B-Pack Sähköasennus FASTON yhdistimet Lähdöt liittimet Versio moduuli Tasasuuntaussillan tyyppi puoliohjattu Mekaninen asennus ruuvattu Johtojen koot 2x0,5mm Portin virta... Lue lisää
81,44 €(Sis.alv)
64,89 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VVZ40-16IO1
- Paino: 28.1 g
- Kotelo: V1-B-Pack
- Valmistaja: IXYS
- Lähdöt: liittimet
- Lähdöt: liittimet 2x0,5mm
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Versio: moduuli
- Johtojen koot: 2x0,5mm
- Max. estosuuntainen jännite: 1,6kV
- Hilan virta: 65/80mA
- Maksimi virtapulssi: 0,32kA
- Max. myötäjännite: 1,52V
- Syöttövirta: 45A
- Sähköasennus: FASTON yhdistimet
- Tilattavissa 18 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | IXYS |
| Kotelo | V1-B-Pack |
| Sähköasennus | FASTON yhdistimet |
| Lähdöt | liittimet |
| Versio | moduuli |
| Tasasuuntaussillan tyyppi | puoliohjattu |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Johtojen koot | 2x0,5mm |
| Portin virta | 65/80mA |
| Max. myötäjännite | 1,52V |
| Syöttövirta | 45A |
| Maksimi virtapulssi | 0,32kA |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,6kV |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €