- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja IXYS Johtojen koot 2x0,5mm Max. myötäjännite 1,5V Syöttövirta 60A Maksimi virtapulssi 350A Max. estosuuntainen jännite 2kV Kotelo V1-A-Pack Sähköasennus FASTON yhdistimet... Lue lisää
76,20 €(Sis.alv)
60,71 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VUO52-20NO1
- Paino: 37 g
- Kotelo: V1-A-Pack
- Valmistaja: IXYS
- Lähdöt: liittimet
- Lähdöt: liittimet 2x0,5mm
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Versio: moduuli
- Johtojen koot: 2x0,5mm
- Max. estosuuntainen jännite: 2kV
- Maksimi virtapulssi: 350A
- Max. myötäjännite: 1,5V
- Syöttövirta: 60A
- Sähköasennus: FASTON yhdistimet
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TASASUUNTAUSSILTA: KOLMIVAIHEINEN - URMAX: 2KV - IF: 60A - IFSM: 350A VUO52-20NO1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | IXYS |
| Johtojen koot | 2x0,5mm |
| Max. myötäjännite | 1,5V |
| Syöttövirta | 60A |
| Maksimi virtapulssi | 350A |
| Max. estosuuntainen jännite | 2kV |
| Kotelo | V1-A-Pack |
| Sähköasennus | FASTON yhdistimet |
| Tasasuuntaussillan tyyppi | kolmivaiheinen |
| Lähdöt | liittimet |
| Versio | moduuli |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista