- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TASASUUNTAUSSILTA: KOLMIVAIHEINEN - URMAX: 1,8KV - IF: 27A - THT - FO-B
VUO36-18NO8



Valmistaja IXYS Tasasuuntaussillan tyyppi kolmivaiheinen Max. estosuuntainen jännite 1,8kV Syöttövirta 27A Maksimi virtapulssi 0,55kA Sähköasennus THT Versio neliömuotoinen Max. myötäjännite... Lue lisää
32,39 €(Sis.alv)
25,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VUO36-18NO8
- Paino: 20.1 g
- Kotelo: FO-B
- Valmistaja: IXYS
- Lähdöt: yhdistimet FASTON
- Versio: neliömuotoinen
- Johtojen koot: 6,3x0,8mm
- Max. estosuuntainen jännite: 1,8kV
- Maksimi virtapulssi: 0,55kA
- Max. myötäjännite: 1,05V
- Syöttövirta: 27A
- Sähköasennus: THT
- Tilattavissa 16 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | IXYS |
| Tasasuuntaussillan tyyppi | kolmivaiheinen |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,8kV |
| Syöttövirta | 27A |
| Maksimi virtapulssi | 0,55kA |
| Sähköasennus | THT |
| Versio | neliömuotoinen |
| Max. myötäjännite | 1,05V |
| Lähdöt | yhdistimet FASTON |
| Johtojen koot | 6,3x0,8mm |
| Kotelo | FO-B |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €