- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja IXYS Max. myötäjännite 0,78V Syöttövirta 90A Maksimi virtapulssi 750A Max. estosuuntainen jännite 1,6kV Kotelo PWS-D Sähköasennus ruuvattu Tasasuuntaussillan tyyppi kolmivaiheinen... Lue lisää
75,47 €(Sis.alv)
60,13 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: VUO82-16NO7
- Paino: 0.18 kg
- Kotelo: PWS-D
- Valmistaja: IXYS
- Lähdöt: M5 ruuvit
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Versio: moduuli
- Max. estosuuntainen jännite: 1,6kV
- Maksimi virtapulssi: 750A
- Max. myötäjännite: 0,78V
- Syöttövirta: 90A
- Sähköasennus: ruuvattu
- Tilattavissa 29 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | IXYS |
| Max. myötäjännite | 0,78V |
| Syöttövirta | 90A |
| Maksimi virtapulssi | 750A |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,6kV |
| Kotelo | PWS-D |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Tasasuuntaussillan tyyppi | kolmivaiheinen |
| Lähdöt | M5 ruuvit |
| Versio | moduuli |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €